Vážení obchodní přátelé,
rádi bychom Vás informovali o nefunkčnosti našeho servisního portálu v době 23.2. od 17h do 25.2., s možnými výpadky v době 26. a 27.2. Děkujeme za pochopení.
Ing. Semir Boughattas a kolektiv IVAR CS spol. s r.o.

 

X

Kompaktní bytová stanice - pro vysoko a nízkoteplotní topný systém IVAR.SAT-HL

  • PN 10, T = + 88 °C
  • rozsah nastavení termostatického směšovacího ventilu + 36 °C až + 50 °C
  • měřič studené vody Qn 1,5 m3/h
  • měřič tepla Qn 1,5 m3/h
  • napájení elektrotermické hlavice a pohonu přepínacího ventilu 230 V
  • Stejně jako IVAR.SAT-L je IVAR.SAT-HL vybavena 3cestným směšovacím ventilem a oběhovým čerpadlem a nabízí možnosti regulace na konstantní teplotu prostřednictvím termostatické hlavice s odděleným ponorným čidlem nebo modulační regulaci prostřednictním servopohonu a regulátoru. IVAR.SAT-HL lze používat v kombinovaných systémech vytápění, protože může ve stejnou chvíli zásobovat vysokoteplotní i nízkoteplotní systém. IVAR.SAT-HL má 4 vstupní a 5 výstupních připojení: vstup a zpátečku primárního okruhu, vstup a zpátečku nízkoteplotního okruhu topení, vstup a zpátečku vysokokoteplotního okruhu topení, přívod studené vody, výstup studené a teplé vody.

Bytová stanice obsahuje:
deskový výměník tepla pro přípravu TV, přepínací ventil pro prioritní ohřev TV ovládaný elektrickým pohonem, 3cestný směšovací ventil topné vody, termostatickou hlavici s odděleným ponorným čidlem, dvoucestné ventily pro regulaci nízkoteplotního a vysokoteplotního topného okruhu, termostatický směšovací ventil TV, vyvažovací šroubení s mikrometrickou regulací na okruhu kotle a na topném okruhu, napouštěcí/vypouštěcí kohouty, odvzdušňovací ventil, měřič tepla MEGATRON 5, měřič průtoku studené vody, filtr, kulové uzávěry, zpětný ventil na studené vodě, zařízení proti opaření na okruhu TV, průtokový snímač, elektrotermické hlavice, oběhové čerpadlo, izolaci a volitelnou instalační skříň

Volitelné příslušenství:

  • elektrický pohon IVAR.UNIMIX SSA 31 pro řízení 3cestného směšovacího ventilu topné vody, denní prostorový termostat (např. IVAR.TAE) nebo týdenní programovatelný prostorový termostat (např. IVAR.MAGICTIME PLUS), SYNCOTM LIVING - kombinace nezávislé regulace a odečítání údajů spotřeby

Upozornění:

Před každým zprovozněním topného systému, zejména při kombinaci podlahového a radiátorového vytápění, důrazně upozorňujeme na výplach celého systému dle návodu výrobce. Doporučujeme ošetření topného systému přípravkem GEL.LONG LIFE 100. Prodejce nenese zodpovědnost za funkční závady způsobené nečistotami v systému.

 

Obj. kód Typ Název Balení Cena bez DPH
KIT506699HLEIVAR.SAT-HLKompaktní bytová stanice - nízkoteplotní/vysokoteplotní systém, bez skříně165 429,00 Kč
KIT506699HLEPIVAR.SAT-HLKompaktní bytová stanice - nízkoteplotní/vysokoteplotní systém, podomítková skříň171 395,00 Kč
KIT506699HLENIVAR.SAT-HLKompaktní bytová stanice - nízkoteplotní/vysokoteplotní systém, nadomítková skříň171 395,00 Kč