Tiskoviny pro rok 2020

Tiskoviny pro rok 2020
19. červen 2020

Nejen, že jsme v letošním roce přišli s novým ceníkem IVAR CS a ceníkem čerpací techniky, kde Vám představujeme řadu novinek a inovativních produktů, ale máme pro Vás i plno akčních věcí z velké škály našeho sortimentu.

"Oranžová, barva naše", ani tentokrát jsme nemuseli sahat daleko pro barevné rozlišení našeho katalogu, obsah  už však prošel větší změnou. Novinky a vylepšené produkty jsou samozřejmostí, ale připravili jsme pro Vás i zcela novou kapitolu pro plošné vytápění a chlazení, kde naleznete naše stávající izolační desky a fixační materiál, a nově panely sálavého stropního topení/chlazení IVAR CLIMA a k tomu potřebné potrubí a press fittinky. Vložením nové kapitoly se nám nabízelo přeskládání většiny kapitol, a tak pokud jste byli zvyklí hledat Váš oblíbený a často objednávaný produkt na té samé stránce jako vždy, je možné, že si víc prolistujete katalogem - v tom je Vám nápomocen rejstřík.
Ceník čerpací techniky nezaostává. Na první pohled Vás zaujme nová bílá vazba s doplňky jak jinak než v zelené barvě. Snažíme se dodržovat styly našeho italského dodavatele DAB PUMPS, ale nejsme to my, když si katalog nezměníme trošku k obrazu svému. Co se týká změn, tak můžeme nabídnout jen skvělé novinky. Neodpustím si vypíchnout ponorná čerpala do vrtů DTRON a ESYBOX DIVER nebo nový model bazénového čerpadla E.SWIM. Do sekce čerpací technika také patří neméně zmiňovaný ceník plastových nádob společnosti ELBI a jeho pestrá nabídka.

cenik-2020ramecek.jpg cenik-dab-2020-ramecek-kopie.jpg cenik-plastove-nadoby-20ramecek.jpg

Tento rok jsme si připravili zajímavé akční letáky, ze kterých si vybere každý. Z řad produktů DAB se pyšníme elektronickými oběhovými čerpadly EVOSTA a EVOPLUS a elektronickou domácí vodárnou ESYBOX. Chceme pro Vás to nejlepší, a tak Vám tato skvělá čerpadla nabízíme se slevou. Ale nejen to, chceme abyste si stejně jako my zamilovali naše novinky, a tak jsme Vám do akčních letáků zařadili i je. Neodpustili jsme si novinky vložit ani do akce Filtrace a akční cenu nesou naše dva nové filtry DUPLEX a TRIPLEX. S ohledem na situaci jsme se rozhodli pro Vás naskladnit dezinfekční prostředky OXYGEL jak k dezinfekci povrchů, tak dezinfekci rukou ALCOL MANI. Poslední akční leták kotlových sestav nám doplňuje řadu a přichází s rozmanitou nabídkou - kotlové moduly MULTIMIX-C, kotlové moduly HEAT BLOCK a příslušenství.

akce-evosta-evoplus-20ramecek.jpg akce-dab-20-ramecek.jpg akce-voda-2020ramecek.jpg kotlovkyramecek.jpg

K připomenutí produktů ze sekce nucené větrání s rekuperací tepla jsme pro Vás vytvořili leták s větracími jednotkami a jejich příslušenstvím od našeho dlouholetého dodavatele Frankische. Společnost Innova rozšířila svůj sortiment klimatizací a fancoilů také o větrací jednotky, které jsem se rozhodli Vám nabídnout. Jedná se o decentralizované větrací jednotky HRC s designovými variantami krytek a příslušenstvím.
Posledním letákem Vám nabízíme novinku naší mateřské společnosti IVAR IT, a to neutralizátor kyselého kondenzátu BRIX, který naleznete i v akčním letáku Filtrace.

reku-cz-2020ramecek.jpg brix-cz-skramecek.jpg

Všechny výše uvedené tiskoviny jsou volně ke stažení na webu.

Věříme, že jsme Vás inspirovali k výběru našich produktů, se kterými budete spokojeni. Pro bližší informace kontaktujte našeho obchodního zástupce, kontakt naleznete zde.

IVAR CS spol. s r.o.

Soubory

Související produkty

Související kategorie

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Další informace