S ohledem na rizika spojená s rozšířením Coronaviru naše společnost zavedla na měsíc březen následující opatření - žádáme všechny osoby, aby při příjezdu do areálu Podhořany vyčkaly příchodu zaměstnance venku, a aby omezily návštěvy a vstup do našich kanceláří pouze na nezbytně nutné případy. Všichni návštěvníci jsou povinni dodržovat nařízení a pokyny v areálu společnosti ze strany zaměstnanců.

Děkujeme za pochopení. Ing. Semir Boughattas a spol.

AKTUÁLNÍ STAV DODÁVEK VZHLEDEM K SITUACI V EVROPĚ V DŮSLEDKU COVID-19

AKTUÁLNÍ STAV DODÁVEK VZHLEDEM K SITUACI V EVROPĚ V DŮSLEDKU COVID-19
10. březen 2020

Vážení obchodní partneři,

rádi bychom Vás touto cestou informovali o aktuálním stavu ohledně dodávek zboží od naší společnosti.

Jak jistě víte, tak v Itálii byla na základě vyhlášky italské vlády vyhlášena karanténa. Tato vyhláška upravuje pohyb osob po Itálii a směrem do Itálie. Tento omezený pohyb osob se nevztahuje na plnění pracovních povinností, a tím pádem jsme i nadále schopni nakládat zboží a dovážet k nám na centrální sklad v Podhořanech.

Ze strany všech našich dodavatelů, nejen v Itálii, ale i v ostatních zemích EU, které jsou virem zasažené, jsme byli utvrzeni v tom, že nadále všichni fungují a výroba probíhá bez jakýchkoliv omezení.

Celou situaci samozřejmě monitorujeme a optimalizujeme stav našich skladových zásob, abychom předešli nějakým omezením dodávek z naší strany.

Chceme Vás tímto ujistit, že vzhledem k výše uvedenému, nejsme aktuálně ničím omezeni a fungujeme v plném rozsahu.

Jediným omezením jsou bezpečnostní opatření, která jsme v důsledku šíření koronaviru Covid-19 zavedli v našem areálu v Podhořanech, tudíž Vás tímto prosíme při návštěvě naší společnosti
o respektování pokynů ze strany zaměstnanců naší společnosti.

V případě jakéhokoliv dotazu jsme samozřejmě k dispozici.

 

S pozdravem

 

Ondřej Kučera
Ředitel pobočky IVAR CS spol. s r.o.

 

Soubory

Související produkty

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Další informace