Do našeho týmu hledáme nového kolegu na pozici servisní technik tepelných čerpadel Thermia

Servisní technik tepelných čerpadel Thermia pro oblast Čechy

Obchodní společnost IVAR CS hledá pro úspěšně a dynamicky se rozvíjející tým divize TEPELNÉ TECHNIKY a oblast prodeje švédských tepelných čerpadel THERMIA vhodného kandidáta na pozici servisní technik tepelných čerpadel pro oblast Čechy.

Náplň práce:

  • uvádění tepelných čerpadel do provozu
  • záruční a pozáruční servis
  • technická podpora servisním partnerům
  • řešení reklamací
  • technická podpora obchodním zástupcům, koncovým zákazníkům apod.

Požadujeme:

  • reprezentativní vystupování
  • aktivní přístup, spolehlivost, samostatnost
  • řidičský průkaz skupiny B
  • platnou vyhlášku č. 50/1978 §6 (není podmínkou)
  • znalost práce s PC
  • vzdělání – SŠ technického směru

Jazykové znalosti

  •  znalost AJ výhodou

Nabízíme:

  • perspektivní práci v silné společnosti
  • flexibilní pracovní dobu a samostatnost v rozhodování
  • základní plat od 35.000 Kč + výkonnostní prémie
  • stravenkový paušál
  • zaučení
  • příjemné pracovní prostředí
  • služební automobil, notebook a telefon pro pracovní i soukromé účely

Možnost nástupu od 1/2023 nebo dle dohody.

Strukturované životopisy zasílejte na emailovou adresu tomasek@ivarcs.cz.

Související kategorie

Související články

Thermia Mega S-E; nový přírůstek do rodiny Thermia Mega

Chlazení a vytápění ze vzduchu bez venkovní jednotky

Mísicí sestavy pro teplovodní podlahové vytápění a švédská tepelná čerpadla Thermia