Nová verze firemního grafického výpočtového software TechCON X 9.2 ICS

Nová verze firemního grafického výpočtového software TechCON X 9.2 ICS
20. listopadu 2020

Vážení partneři,

chtěli bychom Vás informovat, že na základě zvýšeného zájmu o novou verzi moderního grafického výpočtového programu TechCON X 9.2 ICS bylo rozhodnuto vedením společnosti IVAR CS spol. s r.o. o zakoupení omezeného počtu licencí.

Nová verze 9.2 vytvořená na nové platformě TechCON X je svým provedením průlomová, přináší nový design a výrazně zjednodušuje práci s ním. Důvodem vzniku této nové verze je příprava programu na projektování v BIM. Společnost ATCON systems plánuje v následujícím roce přípravu modulu pro export projektů do BIM. Aby toto bylo možné, musel program TechCON projít zásadní rekonstrukcí, jelikož projekty v BIM jsou náročné a v současných verzích by se daly pouze obtížně vytvořit.

Pro urychlení kreslení je zcela zjednodušené napojení otopných těles a okruhů podlahového vytápění / chlazení. Pro rychlou změnu vlastností (a rychlý přehled) celých částí projektu je zavedeno pevné okno vlastností a doplněny rozsáhlé přehledy plošných systémů. Pro případné změny v průběhu realizace je doplněna plně automatická výměna elementů bez odpojení potrubí a s automatickou výměnou armatur u otopných těles. Vzhledem k velkému množství funkcí je zpřehledněno celé ovládání programu a dle potřeby je umožněno měnit velikost dialogových oken. Program je upraven pro práci na více monitorech a celkově je doladěno množství existujících funkcí.

V případě vážného zájmu o firemní verzi programu TechCON X 9.2 ICS kontaktujte místně příslušné obchodní zástupce na odkazu https://www.ivarcs.cz/katalog/vytapeni-ivartrio/#persons

Instruktážní videa k programu: https://www.youtube.com/playlist?list=PLA2g5gLohho5YVplnyDxPfFhe_oblgYOo

 

S díky a přáním úspěšné spolupráce

Miroslav Kotrouš,
technický manažer IVAR CS

Soubory

Související produkty

Související kategorie

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Další informace