Posílení tlaku vody - E.SYBOX, odčerpávání odpadní vody - GENIX

Společnost IVAR CS, spol. s r. o. je již od svého vzniku distributorem čerpací techniky DAB na českém trhu. Naším zájmem je především spokojenost zákazníka. Proto od začátku dbáme na zkvalitnění našich služeb všemi dostupnými prostředky. Výsledkem naší…
Posílení tlaku vody - E.SYBOX, odčerpávání odpadní vody - GENIX

Společnost IVAR CS, spol. s r. o. je již od svého vzniku distributorem čerpací techniky DAB na českém trhu. Naším zájmem je především spokojenost zákazníka. Proto od začátku dbáme na zkvalitnění našich služeb všemi dostupnými prostředky. Výsledkem naší snahy je velmi dobré obchodní i servisní pokrytí po celé České republice. Dalším důležitým aspektem spokojenosti zákazníka je zajištění kvality našich dodávaných výrobků.

Představujeme moderní, elektronicky řízenou domácí vodárnu E.SYBOX a E.SYBOX MINI, kterou lze mimo jiné použít hlavně v případě nedostatečného tlaku v systému. E.SYBOX nevyžaduje žádné další komponenty, protože se skládá ze samonasávacího vícestupňového čerpadla a z elektroniky pro kontrolu a řízení tlaku a průtoku. E.SYBOX je díky svým vlastnostem jediný systém svého druhu na trhu. Je výkonný, kompaktní, snadno se instaluje a stejně snadno se používá konečným uživatelem. Má integrovaný elektronický systém vybavený frekvenčním měničem. Díky této technologii E.SYBOX využívá dle požadavku jen energii potřebnou na čerpání vody, čímž umožňuje značné ekonomické úspory. Každá část inovativní domácí vodárny E.SYBOX byla vyvinuta tak, aby poskytovala maximální výkon s minimálním úsilím. Konstrukce E.SYBOX je koncipována tak, aby se systém snadno přizpůsobil každému typu instalace. Horizontální nebo vertikální připojení šetří místo při instalaci a je jednou z mnoha výhod tohoto zařízení. Podle volby instalace je pak možné vybrat vstupní a výstupní připojení, zbytek otvorů zůstane zaslepen. Sání čerpadla je vybaveno zpětným ventilem, který lze dle potřeby jednoduše demontovat. Horní část zařízení umožňuje snadný přístup k technickým částem čerpadla, jako je například vyrovnávací tlaková nádoba, navíc je zde umístěno
potřebné nářadí pro případnou údržbu.

Vodou chlazený motor a uzavření celého systému pomocí speciálního materiálu ABS umožňuje odhlučnění při standardním provozu na max. hodnotu 45 dB. Navíc je E.SYBOX vybaven antivibračními podložkami, které jsou určeny pro svislou i vodorovnou montáž. Funkce a ekonomický provoz E.SYBOX lze sledovat na LCD displeji s vysokým rozlišením. Uživatelsky přívětivé rozhraní umožňuje přístup ke všem informacím a lze přizpůsobit hlavní nastavení podle specifičnosti dané aplikace. E.SYBOX je také opatřen ochranným zařízením, které zabraňuje tvorbě ledu uvnitř zařízení. Ochrana se aktivuje v případě poklesu teploty blížící se k bodu mrazu. 

Pomocí držáku E.SYWALL lze elektronickou vodárnu zavěsit na stěnu a uspořit tak více prostoru. Každý E.SYBOX je již z výroby řipraven pro případné zavěšení.

E.SYTWIN je připojovací sada určená pro připojení 2 zařízení E.SYBOX. V podstatě tak vytvoříme posilovací stanici pro zásobování vodou větších objektů, jako jsou například restaurace, pensiony apod. Paralelním propojením 2 zařízení E.SYBOX dosáhneme dvojnásobného průtokového množství. Pomocí funkce bezdrátové komunikace, kterou obsahuje každý E.SYBOX lze snadno spárovat 2 jednotky pro  společný provoz. Plastová nádrž E.SYTANK o objemu cca 500 l je určená pro akumulaci vody. Je vybavená veškerým příslušenství pro provoz s vodárnou E.SYBOX včetně připojovacího kitu.

Díky těmto vlastnostem je E.SYBOX nejrozvinutější systém na světě v oblasti posílení tlaku a zásobování vodou pro domácí použití.

V domácnosti, kde nelze odpadní vodu svést přímo do kanalizační sítě samospádem, je nápomocna malá automatická přečerpávací stanice GENIX. Přečerpávací stanice je instalována přímo za toaletu. Typ 110 je určen pro WC a lze připojit další jeden vstup, například umyvadlo. Typ 130 je určen pro WC a je možné připojit ještě tři zařizovací předměty, jako např. sprchový kout, umyvadlo a bidet. Nabízené typy vynikají tichým chodem, zvláště vylepšená verze Comfort. Výkonné a spolehlivé čerpadlo má mělnící systém s lopatkami z poniklované nerezové oceli.  

V případě blokace motoru je velmi snadná údržba – možnost odpojení dílčí sestavy motoru pouze s pomocí dvou šroubů. K dispozici je vypouštěcí ventil, který umožňuje čistou a bezproblémovou údržbu. Systém obsahuje integrované zpětné ventily v přívodním potrubí a u typu 130 i v bočních spodních otvorech. Jako příslušenství je možné zajistit akustický alarm proti zaplavení a trubkový adaptér pro přizpůsobení GENIX pro většinu stávajících zařízení.

V případě Vašeho zájmu se obraťte na odborné prodejce, velkoobchody nebo na naši obchodně - technickou kancelář.

 

Za společnost IVAR CS, spol. s r.o.
Technický manažer David Kreuzer

DAB_LOGO.jpg

Soubory

Související produkty

Související kategorie

Související články

ESYBOX MAX – staráme se o budoucnost

ESYBOX MAX – staráme se o budoucnost

Využití dešťové vody nejen pro zahradu

Využití dešťové vody nejen pro zahradu

Multilicence k nové verzi TechCON X 9.2 ICS

Multilicence k nové verzi TechCON X 9.2 ICS