Do našeho obchodního týmu hledáme nového kolegu na pozici servisní technik tepelných čerpadel Thermia

Servisní technik tepelných čerpadel Thermia pro pro oblast Jihomoravského kraje

Obchodní společnost IVAR CS hledá pro úspěšně a dynamický se rozvíjející tým divize TEPELNÉ TECHNIKY a oblast prodeje švédských tepelných čerpadel THERMIA vhodného kandidáta na pozici servisní technik tepelných čerpadel pro oblast Jihomoravského kraje.

Náplň práce:

  • uvádění do provozu tepelných čerpadel
  • záruční a pozáruční servis
  • technická podpora servisním partnerům
  • řešení reklamací
  • technická podpora obchodním zástupcům, koncovým zákazníkům apod.

Požadujeme:

  • reprezentativní vystupování
  • aktivní přístup, spolehlivost, samostatnost
  • řidičský průkaz B
  • platnou vyhlášku č.50/1978 §6 (není podmínkou)
  • znalost práce s PC
  • znalost AJ výhodou

Nabízíme:

  • perspektivní práci v silné společnosti
  • flexibilní pracovní dobu a samostatnost v rozhodování
  • základní plat od 35.000 + výkonnostní prémie
  • stravenkový paušál
  • zaučení
  • příjemné pracovní prostředí
  • služební automobil, notebook a telefon pro pracovní i soukromé účely

installer-car-2000.jpeg

Možnost nástupu od 3/2024 nebo dle dohody.

Strukturované životopisy zasílejte na emailovou adresu tomasek@ivarcs.cz

Související kategorie

Související články

Nové tepelné čerpadlo Thermia iTEC XT, bezkonkurenční komfort i v těch nejchladnějších dnech

Nová verze PROTECH CD 712

IVAR CS jako firma časopisu PLYNÁR • VODÁR • KURENÁR + KLIMATIZÁCIA za rok 2023