Školení

Z naší mnohaleté praxe dobře víme, jak důležitá je nabídka poradenské a školící podpory s využitím nejenom technických informací, ale i zkušeností nabytých v praxi. Cílem společnosti IVAR CS spol. s r.o. je poskytovat kvalitní školení obchodním partnerům, realizačním firmám nebo projektantům s velkým přínosem pro jejich budoucí každodenní praxi, ale i strategická rozhodnutí. Odborná školení jsou zaměřená na seznámení s výrobky, jejich technické pochopení, správnou instalaci, seřízení, zprovoznění, ale i na chyby plynoucí z jejich používání.

Přednášejícími jsou zkušení produktoví specialisté s dlouholetou praxí v oboru, kteří zaručují obsahově zajímavou náplň svých přednášek, doplněnou o nejnovější aktuální informace, týkající se technických parametrů, novinek a trendů v oblasti instalací.

K dispozici jsou dvě školicí střediska pro Českou Republiku v Podhořanech u Kralup nad Vltavou s kapacitou 30 osob a v Jablonci nad Nisou s kapacitou 20 osob a na Slovensku dvě školící střediska v Myjave s kapacitou 15 osob a Nových Zámkoch s kapacitou 12 osob. V případě vašeho zájmu a po předchozí domluvě mohou naši produktoví specialisté uskutečnit školení i v sídle vaší společnosti.

Účastníci školení obdrží certifikát potvrzující absolvování školení. Certifikát prokazuje jejich odbornou způsobilost pro využívání produktů dodávaných naší společností.

Přehled školení

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Další informace