Vážení zákazníci, prodej a výdej zboží ve skladovém areálu Podhořany je pouze pro registrované smluvní partnery, a to na základě předchozí objednávky, v čase od 8.00 do 12.00 a od 12.30 do 15.30 hodin. Ostatní zákazníci mohou naše produkty zakoupit v prodejnách po celé České republice – s výběrem dodavatele našich produktů Vám rádi pomohou naši obchodní zástupci – kontakty https://www.ivarcs.cz/kontakty/. Servis čerpadel zůstává v Podhořanech k dispozici beze změn pro všechny zákazníky i koncové uživatele.

Děkujeme za pochopení. IVAR CS spol. s r.o.

Servis a podpora

Společnost IVAR CS spol. s r.o. si zakládá na kvalitě výrobků, přičemž nedílnou součástí strategie společnosti je i péče o zákazníky v rámci záručního a pozáručního servisu. Disponujeme servisním střediskem, které se nachází v centrálním skladu v Podhořanech, ale péči zajišťují i týmy techniků, kteří se specializují na servisní výjezdy a rovněž také síť našich servisních partnerů.

Reklamace jsou u nás uplatňovány v souladu s reklamačním řádem.

Veškeré servisní zásahy se objednávají prostřednictvím formuláře objednávky servisních služeb – neplatí pro reklamace, ty zadává náš obchodní partner, který od nás zakoupil předmětný výrobek. 

Ceník a veškeré výše uvedené dokumenty naleznete níže.

Reklamační modul (dostupný jen pro registrované smluvní zákazníky) naleznete na https://servisportal.ivarcs.cz/reklamace.

Podmínky uvedení tepelného čerpadla do provozu zde.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Další informace