O společnosti

Budova

Společnost IVAR CS spol. s r.o. byla založena v r. 1992, jako obchodní firma s celkovým počtem 5 zaměstnanců a s areálem o ploše 3 500 m2. V průběhu uplynulých 25 let se z této malé obchodní firmy stala moderní dynamická společnost, která zásadním způsobem ovlivňuje prodej instalační techniky v České a Slovenské republice. Působí jako reprezentant obchodně technického zastoupení řady evropských firem podnikajících v oboru voda, topení, plyn, filtrace a úprava vody, čerpací technika, solární systémy, tepelná čerpadla, zásobníky, fancoily, klimatizace a rekuperace.

Společnost zaměstnává více než 80 zaměstnanců a tento počet se každým rokem se zvyšujícím se obratem a rozšiřující se produktovou nabídkou zvyšuje. Skladový areál o celkové ploše 26 000 m2 a současně i sídlo společnosti se nachází v Podhořanech u Kralup nad Vltavou. Temperované skladovací haly
o celkové ploše 4 200 m2
garantují nadstandardní skladové zásoby a okamžitou dostupnost produktů.

Naším prvořadým cílem je spokojenost zákazníka, které se snažíme dosáhnout poskytováním profesionálního přístupu, ať už v oblasti technického poradenství nebo služeb.

Vysoká kvalita námi dodávaných produktů je samozřejmostí. Dbáme na to, aby splňovaly i ty nejnáročnější požadavky mezinárodního standardu ISO 9001, Evropských norem a Zákona č.22/97 Sb. o technických požadavcích na výrobky.

Společnost IVAR CS spol. s r.o. je zapojena do Systému sdruženého plnění EKO-KOM pod klientským číslem: EK-F06020667.

Společnost IVAR CS spol. s r.o. zajišťuje ve spolupráci s kolektivním systémem ASEKOL ekologickou likvidaci elektrozařízení, a je sběrným místem zajišťujícím zpětný odběr odpadních elektrozařízení na adrese sídla firmy.

 

  • 1992 Založeno
  • 29 Let na trhu
  • 80 Zaměstnanců
  • 26 000 m² plocha areálu
  • 4 000 m² skladovací hala

A jak společnost IVAR CS hodnotí její vlastní zaměstnanci?

Uspokojovat stále vzrůstající požadavky trhu a s nimi spojené vysoké provozní standardy, předpokládá každodenní maximální nasazení a pro mě osobně výzvu, kterou se mám naplňovat.
Ondřej Kučera, ředitel pobočky
Společnost IVAR CS je dobře vedená firma, která vynakládá adekvátní prostředky na svůj rozvoj a dbá na dobrou reputaci. Příkladem komplexního přístupu je oblast tepelných čerpadel Thermia, jejichž je IVAR CS výhradním distributorem
Ing. Jan Jokeš, technický manažer

Sponzoring

Máme rádi sport a rádi pomáháme k lepším výsledkům. Proto naše společnost IVAR CS podporuje již několik nadějných sportovců.

Společnost IVAR CS v rámci zkvalitnění organizační a technické struktury zavedla systém řízení organizace firmy dle celosvětové normy ISO 9001 a v roce 2000 získala certifikát systému řízení kvality podle této normy. Následně společnost rozšířila systém řízení o environmentální management dle normy ISO 14001 a v roce 2018 připojila systém managementu hospodaření s energií dle normy ISO 50001. V současné době je tak společnost IVAR CS držitelem certifikátů ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 a ISO 50001:2011.

Firma IVAR CS spol. s r.o. vyhlašuje tyto politiky:

Good Ideas
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Další informace