Vážení zákazníci, prodej a výdej zboží ve skladovém areálu Podhořany je pouze pro registrované smluvní partnery, a to na základě předchozí objednávky, v čase od 8.00 do 12.00 a od 12.30 do 15.30 hodin. Ostatní zákazníci mohou naše produkty zakoupit v prodejnách po celé České republice – s výběrem dodavatele našich produktů Vám rádi pomohou naši obchodní zástupci – kontakty https://www.ivarcs.cz/kontakty/. Servis čerpadel zůstává v Podhořanech k dispozici beze změn pro všechny zákazníky i koncové uživatele.

Děkujeme za pochopení. IVAR CS spol. s r.o.

Záměna čerpadel

Jak postupovat pro vyhledání záměny

Vhodnou náhradu čerpadla je možné vyhledat dvěma způsoby:

1. Zadejte název výrobce a typ stávajícího čerpadla přímo do vyhledávacího okna s rozbalovací nabídkou – při vypisování Vám budou automaticky nabízeny dostupné typy čerpadel od jiných výrobců. Po zvolení konkrétního typu se Vám zobrazí stránka s výpisem původního výrobku a nabídka plnohodnotné náhrady od DAB PUMPS s výpisem parametrů a možností zobrazení katalogové stránky daného čerpadla se všemi informacemi (cena, parametry, návod, technický list, atd).

2. Zvolte skupinu výrobků (např. Oběhová čerpadla pro malé topné a klimatizační systémy), poté dole klikněte na rámeček s názvem výrobce stávajícího čerpadla a zvolte daný typ stávajícího čerpadla. Po zvolení typu se Vám již zobrazí stránka s výpisem původního výrobku a nabídkou plnohodnotné náhrady od DAB PUMPS s výpisem parametrů a možností zobrazení katalogové stránky daného čerpadla se všemi informacemi (cena, parametry, návod, technický list, atd).

V případě, že v programu nenaleznete stávající čerpadlo či výrobce, kontaktujte některého z našich Obchodních zástupců či Technických manažerů pro Čerpací techniku viz Kontakty.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Další informace