Záměna čerpadel

Jak postupovat pro vyhledání záměny

Vhodnou náhradu čerpadla je možné vyhledat dvěma způsoby:

1. Zadejte název výrobce a typ stávajícího čerpadla přímo do vyhledávacího okna s rozbalovací nabídkou – při vypisování Vám budou automaticky nabízeny dostupné typy čerpadel od jiných výrobců. Po zvolení konkrétního typu se Vám zobrazí stránka s výpisem původního výrobku a nabídka plnohodnotné náhrady od DAB PUMPS s výpisem parametrů a možností zobrazení katalogové stránky daného čerpadla se všemi informacemi (cena, parametry, návod, technický list, atd).

2. Zvolte skupinu výrobků (např. Oběhová čerpadla pro malé topné a klimatizační systémy), poté dole klikněte na rámeček s názvem výrobce stávajícího čerpadla a zvolte daný typ stávajícího čerpadla. Po zvolení typu se Vám již zobrazí stránka s výpisem původního výrobku a nabídkou plnohodnotné náhrady od DAB PUMPS s výpisem parametrů a možností zobrazení katalogové stránky daného čerpadla se všemi informacemi (cena, parametry, návod, technický list, atd).

V případě, že v programu nenaleznete stávající čerpadlo či výrobce, kontaktujte některého z našich Obchodních zástupců či Technických manažerů pro Čerpací techniku viz Kontakty.