Nový webserver IVAR.ESW544II pro dálkové řízení fancoilů řady IVAR.SL, SLI a SLS

Nový webserver IVAR.ESW544II pro dálkové řízení fancoilů řady IVAR.SL, SLI a SLS
28. června 2019

Fancoily jsou velmi dobrým řešením pro vytápění a chlazení objektů, jako jsou hotely, penziony nebo kancelářské budovy, obzvláště pokud je zdrojem energie tepelné čerpadlo.

Při návrzích těchto objektů dostáváme často od investorů otázku na možnost dálkové správy těchto zařízení. Nikdo nechce energií plýtvat. V případě hotelů a penzionů je tento požadavek ještě zřetelnější, protože je třeba řešit vytápění pokojů v závislosti na obsazenost, a přitom zohlednit i rezervační systém.

Společnost IVAR CS výrazně rozšířila možnost dálkového řízení fancoilů řady IVAR.SL, SLI a SLS doplněním sortimentu nabízeného příslušenství o webserver IVAR.ESW544II.

Pomocí obslužného programu na webových stránkách, nebo pomocí aplikace InnovAppHome v tabletu či chytrém telefonu umožňuje toto zařízení dálkovou správu a řízení fancoilů za předpokladu, že je webserver připojen k internetu.

Webserver IVAR.ESW544II může být pomocí sériového vedení ModBus RTU připojen přímo k elektronickému nástěnnému ovladači ECA649 anebo k elektronickým regulacím ECA644, ECA647, ESD659, pokud jsou doplněny kartou rozhraní IVAR.660.

Připojení webserveru je poměrně jednoduché a je velmi podrobně popsané v návodu k obsluze, stejně jako ovládání vlastního programu. Ten umožňuje připojení a řízení jednotlivých fancoilů, časové programování teplot v průběhu dne a týdne, volbu režimů VYTÁPĚNÍ nebo CHLAZENÍ, přepínání režimů AUTO, MAX, MIN a NOČNÍ a mnohé další. Celé ovládání je velmi intuitivní a v českém jazyce.

Aplikace InnovAappHome je volně ke stažení jak na Apple Store, tak Google Play. Aplikace vám umožní ovládat celý systém pomocí chytrého telefonu nebo tabletu, ať už z domova či mimo něj. Používání naší aplikace je velice jednoduché. Stačí připojit tento webserver, nastavit propojení s vaším chytrým telefonem nebo tabletem a můžete začít ovládat systém přímo z vašeho zařízení.

Shrnutí:

  • Dálková správa fancoilů z jednoho místa
  • Aplikace do chytrého zařízení
  • Jednoduché intuitivní ovládání
  • Český jazyk
  • Časové programování teplot

Pro další informace se obraťte na naši obchodně-technickou kancelář společnosti IVAR CS.

Za společnost IVAR CS spol. s r.o.
Radislav Ardely, obchodně technický zástupce

Související produkty

Související kategorie

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Další informace