S ohledem na rizika spojená s rozšířením Coronaviru naše společnost zavedla na měsíc březen následující opatření - žádáme všechny osoby, aby při příjezdu do areálu Podhořany vyčkaly příchodu zaměstnance venku, a aby omezily návštěvy a vstup do našich kanceláří pouze na nezbytně nutné případy. Všichni návštěvníci jsou povinni dodržovat nařízení a pokyny v areálu společnosti ze strany zaměstnanců.

Děkujeme za pochopení. Ing. Semir Boughattas a spol.

ProTech

Ve spolupráci se společností PROTECH Nový Bor jsem pro Vás připravili firemní verzi následujících programů, určených pro návrh a zpracování komplexních projektů s využitím produktů z naší nabídky.

  • DIMOS - Dimenzování otopných soustav
  • PODLAHY - Podlahové vytápění
  • RoVo - Návrh vnitřních vodovodů
  • GDS – modul pro zakreslení otopných soustav

Neregistrovaní zájemci si mohou po vyplnění registračních údajů ZDARMA stáhnout celý balíček těchto programů s aktualizovanou databázi produktů společnosti
IVAR CS spol. s r.o.

Registrovaní zájemci budou informování firemním e-mailem, v kterém naleznou odkaz pro aktualizaci stávající verze. V případě, že firemní e-mail neobdržíte je nutné kontaktovat marketingové oddělení na e-mailové adrese marketing@ivarcs.cz. Jestliže máte problémy s vyplněním registračního formuláře či se stažením souboru, kontaktujte prosím pí. Martinu Votavovou na telefonu +420 606 616 610.

Pokud budete mít problémy přímo s některým z programů PROTECH, prosím kontaktujte zákaznické oddělení firmy PROTECH na tel./fax +420 487 727 254 nebo e-mailu protech@protech.cz.

V případě zájmu o technické podklady společnosti IVAR CS můžete kdykoliv kontaktovat některého z našich obchodně technických zástupců (dle příslušného regionu) či technických manažerů, kontakty viz http://www.ivarcs.cz/cz/kontakty-cr.

Registrační údaje

Jako subjekt osobních údajů uvedených v tomto registračním formuláři jsem srozuměn s jejich použitím v rámci obchodní činnosti správce - společnosti IVAR CS spol. s r.o. se sídlem Nelahozeves II, Velvarská 9 – Podhořany, IČ 45276935, případně zpracovatele, v rozsahu uvedeném v tomto formuláři ve smyslu ust. § 4 odst. 5 zák.č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Další informace