Multilicence k nové verzi TechCON X 9.2 ICS

Nová verze 9.2 vytvořená na nové platformě TechCON X
Multilicence k nové verzi TechCON X 9.2 ICS

Vážení partneři,

chtěli bychom Vás informovat, že na základě zvýšeného zájmu o novou firemní verzi moderního grafického výpočtového programu TechCON X 9.2 ICS bylo rozhodnuto vedením společnosti IVAR CS spol. s r.o. o zakoupení multilicence, která nám umožní vyjít vstříc všem potencionálním zájemcům nejenom o program jako takový, ale i o spolupráci s naší společností.

Nová verze 9.2 vytvořená na nové platformě TechCON X je svým provedením průlomová, přináší nový design a výrazně zjednodušuje práci s programem. Důvodem vzniku této nové verze je příprava programu na projektování v BIM. Společnost ATCON systems plánuje v následujícím roce přípravu modulu pro export projektů do BIM. Aby toto bylo možné, musel program TechCON projít zásadní rekonstrukcí, jelikož projekty v BIM jsou náročné a v současných verzích by se daly pouze obtížně vytvořit.

Pro urychlení kreslení je zcela zjednodušené napojení otopných těles a okruhů podlahového vytápění / chlazení. Pro rychlou změnu vlastností (a rychlý přehled) celých částí projektu je zavedeno pevné okno vlastností a doplněny rozsáhlé přehledy plošných systémů. Pro případné změny v průběhu realizace je doplněna plně automatická výměna elementů bez odpojení potrubí a s automatickou výměnou armatur u otopných těles. Vzhledem k velkému množství funkcí je zpřehledněno celé ovládání programu a dle potřeby je umožněno měnit velikost dialogových oken. Program je upraven pro práci na více monitorech a celkově je doladěno množství existujících funkcí.

Věříme, že nová verze programu TechCON X 9.2 ICS bude pro Vaši práci v budoucnosti přínosem.

Odkaz pro bezplatné stažení CZ verze TechCON X 9.2 ICS:
https://www.ivarcs.cz/projektanti/techcon/

Instruktážní videa k programu:
https://www.youtube.com/playlist?list=PLA2g5gLohho5YVplnyDxPfFhe_oblgYOo

 

S přáním úspěšné spolupráce

 

Miroslav Kotrouš, technický manažer IVAR CS
+420 724 200 058
mirek@ivarcs.cz

 

Soubory

Související kategorie

Související články

AKCE MODUSYS

AKCE MODUSYS

Nadprůtokové pojistky pro bezpečnost domovních a průmyslových plynovodů

Nadprůtokové pojistky pro bezpečnost domovních a průmyslových plynovodů

Automatické čerpadlo DAB.DTRON 3 pro systémy s využitím dešťové vody

Automatické čerpadlo DAB.DTRON 3 pro systémy s využitím dešťové vody