E.SYBOX MINI 3 – pokrok nezastavíš…

$article->title
15. únor 2018

Díky technologickému know-how získanému za 40 let historie, se může výrobce čerpací techniky DAB PUMPS pyšnit zahájením výroby nového modelu E.SYBOX MINI 3, který je nejkompaktnějším zařízením na světě.

E.SYBOX MINI 3 s výtlačnou výškou až do 55 metrů a průtokovým množstvím do 80 l/min je vhodným zařízením pro zásobování rodinného domu vodou. Vodárna E.SYBOX MINI 3 si zachovala veškeré výhody a díky konstrukčním úpravám nového modelu především velice tichý chod, konstantní tlak a úsporu energie.

E.SYBOX MINI 3 je ideálním řešením k posílení tlaku vody v domácnosti. Jedná se o revoluční systém, který zajišťuje nové instalační výhody a díky malým rozměrům ho lze instalovat například i do skříňky pod dřez. E.SYBOX MINI 3 nevyžaduje žádné další komponenty, protože se skládá ze samonasávacího vícestupňového čerpadla a z elektroniky pro kontrolu a řízení tlaku a průtoku.  

Konstrukce E.SYBOX MINI 3 je koncipována tak, aby se systém snadno přizpůsobil každému typu instalace. Horizontální nebo vertikální připojení šetří místo při instalaci a je jednou z mnoha výhod tohoto zařízení. Podle volby instalace je pak možné vybrat vstupní a výstupní připojení, zbytek otvorů zůstane zaslepen. Čerpadlo je vybaveno se zpětným ventilem, který lze dle potřeby jednoduše demontovat a provést jeho údržbu. Horní část zařízení umožňuje snadný přístup k technickým částem čerpadla. 

Nový model E.SYBOX MINI 3 se třemi oběžnými koly, vodou chlazeným motorem a uzavřením celého systému pomocí speciálního materiálu ABS umožňuje odhlučnění při standardním provozu na hodnotu 45 dB.  Navíc je E.SYBOX MINI 3 vybaven antivibračními podložkami vhodnými pro svislou i vodorovnou montáž.

Funkce a ekonomický provoz E.SYBOX MINI 3 lze sledovat na LCD displeji s vysokým rozlišením. Uživatelsky přívětivé rozhraní umožňuje přístup ke všem informacím a díky němu lze také přizpůsobit hlavní nastavení podle specifičnosti dané aplikace. E.SYBOX MINI 3 je dále opatřen ochranným zařízením, které zabraňuje tvorbě ledu uvnitř zařízení. Ochrana se aktivuje v případě poklesu teploty blížící se bodu mrazu.

 VÝHODY:

  1. nejtišší na světě - 45 dB(A) Akustický tlak
  2. Integrovaný frekvenční měnič
  3. Flexibilita – možnost instalace na stěnu, horizontální a vertikální
  4. Jednoduché nastavení – Čeština a dalších 10 jazyků
  5. Kompletní ochrana – anti-cyklická funkce, proti chodu na sucho a mrazu
  6. Nastavení citlivosti tlaku - kroková regulace po 0,1 bar

Pomocí držáku E.SYWALL lze elektronickou vodárnu zavěsit na stěnu a uspořit tak více prostoru. Každý E.SYBOX MINI 3 je již z výroby připraven pro případné zavěšení.

držák_esywall.jpg         zavešeníý_esybox_mini_3.png

Dále je k dispozici i nové příslušenství E.SYGRID sada krytů pro zabránění vniknutí např. hmyzu a E.SYCOVER kryt pro zabránění vniku vody při venkovní instalaci.

 

IMG_HIGH_ESYCOVER_ESYBOX.jpg      esygrid.jpg     esybox_mini3_2_.jpg

Díky těmto vlastnostem je E.SYBOX MINI 3 nejrozvinutějším systémem v oblasti posílení tlaku a skvěle doplňuje nyní ucelenou řadu E.SYLINE.

esylan.jpg

V případě Vašeho zájmu neváhejte kontaktovat naše odborné prodejce, velkoobchody nebo na obchodně-technickou kancelář společnosti IVAR CS spol. s r. o.

 

Za společnost IVAR CS spol. s r.o.
David Kreuzer, technický zástupce

DAB_LOGO.jpg

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Další informace